Oferta

Tenisowe przedszkole - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia mini tenisa które pozytywnie wpływają na ogólny rozwój dziecka, prawidłowy wzrost i budowę ciała. Poprawia jego koordynację ruchową w szczególności równowagę, precyzję ruchów, szybkość i gibkość.

Szkółka tenisowa - program obejmuje naukę podstaw gry w tenisa oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia prowadzone są dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych. Szkółka prowadzona jest w grupach 4 - 6 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania.
W sezonie zimowym zajęcia odbywają się w obiektach zamkniętych i ogrzewanych.

Tenis10 - program dla dzieci do lat 10. Dzięki stosowaniu nowoczesnej metodyki oraz zmodernizowanego, dostosowanego do możliwości fizycznych dzieci, ich umiejętności oraz wieku sprzętu (kort, rakiety oraz piłki) uczący się szybko mają możliwość grania (tj. utrzymania wymiany piłek). Dzieci od początku grając, nawet na punkty, realizują swoje oczekiwania – chcą przede wszystkim grać i bawić się, a nie ćwiczyć.
Grając początkujący od początku mają poczucie sukcesu. Czują się pewniej na korcie (bo im „wychodzi”), a to zwiększa ich motywację i przyspiesza proces nauczania.
Gra z niewielkiej odległości (która jest stopniowo zwiększana w miarę dokonywanych postępów) z zastosowaniem lżejszego sprzętu sprawia, że u ćwiczących nie powstają lub szybko zanikają nadmierne napięcia mięśniowe, co z kolei sprawia, że gracz uczy się od początku poprawnej techniki.
Grając rozwijają nie tylko technikę ale także koordynację ruchową, umiejętności taktyczne i mentalne.
Stosowanie prezentowanego systemu wspiera rozwój tenisa zarówno na poziomie krajowym, jak i klubowym, ponieważ:
- jest atrakcyjny i tani (pozwala obniżyć koszty uczestnictwa), a przez to „dostarcza” nowych zawodników;
- pomaga organizować atrakcyjne turnieje dla wszystkich uczestników zajęć.Zajęcia indywidualne - prowadzimy zajęcia indywidualne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nauka gry i doskonalenie techniki są dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz różnych poziomów zaawansowania. 


CARDIO TENISmogą uprawiać wszyscy, nawet osoby, które nigdy nie trzymały rakiety w ręku. Również wiek nie ma znaczenia.Zajęcia prowadzone są w dużych grupach od 6 do 9 osób, trwają od 60 do 90 minut w zależności od zaawansowania grupy. Zadaniem tej aktywności jest poprawa sprawności fizycznej, zwiększenie wytrzymałości, poprawa wyglądu naszej sylwetki oraz nauka gry w tenisa poprzez zabawę. Powyższe cele osiąga się poprzez specjalną konstrukcję treningu (3 fazy) oraz dobór odpowiednich ćwiczeń.Inne
  • doradztwo w zakresie doboru i kupna sprzętu,
  • naciąganie rakiet,
  • prowadzenie zajęć w języku angielskim.